Княжицький став співголовою депутатської групи з міжпарламентських зв’язків із Польщею


Народного депутата від фракції "Європейська Солідарність" Миколу Княжицького обрали співголовою групи Верховної Ради з міжпарламентських зв’язків з Республікою Польща

Співголовою групи став депутат від “Слуги Народу” Артем Ковальов. Таке рішення ухвалили члени групи на своєму першому засіданні у п’ятницю, 5 жовтня. Об этом сообщает swindle.in.ua со ссылкой на СМИ.

“Для нас дуже важливо, що в цю групу увійшли представники усіх політичних сил. Адже незалежно від наших політичних поглядів, усі ми вважаємо, що Польща є нашим стратегічним партнером. Нам потрібно працювати з поляками разом так, як ми раніше плідно працювали і в оборонній сфері, і в економіці. Дуже багато українців знаходиться у Польщі. Ми зацікавлені у польських інвестиціях. У нас є багато невирішених питань, які стосуються нашої історії. Ми маємо зробити все, щоб ці складні питання, які є між нами вирішувалися і щоб економічна, військова співпраця з Польщею продовжувалася. Щоб інтереси наших громадян, які є в Польщі захищалися. І щоб незалежно від усіх політичних змін і пертурбацій у нас, і у Польщі, наше партнерство завжди було сталим”, — наголосив Микола Княжицький.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/10/04/knyazhyckyy_stav_spivgolovoyu_deputatskoyi_grupy_z_mizhparlamentskykh_zvyazkiv_iz_polscheyu”

Оставить комментарий

Новые сверху Старые сверху

ТОП 24

Вход