У Мінсоцполітики розповіли, хто отримає субсидії після перерахункуМіністерство соціальної політики України хоче внести зміни до постанови КМУ і перерозподілити субсидії після нового перерахунку. Об этом сообщает yunews.in.ua со ссылкой на СМИ.


Вони передбачають право українців, які отримують субсидії, на автоматичне перепризначення допомоги на новий період при наявності «сумнівного» боргу за газ, – пишуть ЗМІ.


Субсидіанти відзначають, що останнім часом вони отримують платіжки, в яких вказані великі борги, при цьому їх походження не зовсім зрозуміло, враховуючи своєчасний розрахунок. З цієї причини уряд вирішив не враховувати ці «сумнівні» борги.


У травні, на вимогу постанови КМУ №848, всі постачальники природного газу будуть зобов’язані направити до місцевих управлінь соцзахисту дані про наявність простроченої заборгованості без вказівки нарахувань за так звані коефіцієнти. Після цього, на підставі цих даних відбудеться перепризначення субсидії.


Для тих, хто своєчасно і в повному обсязі розраховується за газ, передбачено право на готівкову субсидію. Ті українці, хто має борги за спожитий газ, будуть переведені на безготівкову форму монетизації. Борги сумнівного походження ні в першому, ні в другому випадку не будуть впливати на процес перепризначення субсидій.


Нагадаємо, міністр соціальної політики Андрій Рева пояснив, чому навіть на найдорожче житло в Україні можливо отримати допомогу держави для сплати комунальних послуг.


загрузка...


Джерело статті: “https://informator.news/u-minsotspolityky-rozpovily-khto-otrymaie-subsydii-pislia-pererakhunku/”

Оставить комментарий

Новые сверху Старые сверху

ТОП 24

Вход